Sevgilinize Hediye Seçmenizde Yardımcı Olabilecek Fikirler

Sevgiliye kağıttan buket çiçek yapmak

Sevgilimize çiçek almak istemiyoruz, çünkü çiçekler solar ama onun mutlu olacağı hem de kendi ellerimizle kolayca hazırlayabileceğimiz bir buket yapmak istemez miyiz? İsteriz ! :)

 

 

Malzemeler:

- Renkli ince kağıtlar

- Makas

- Pipo temizleyici tel

Eklediğim videoda da nasıl yapılacağını göreceğiniz kağıttan çiçeğimizin yapılışını birkaç cümleyle özetleyeceğim

 

[pro-player]http://www.youtube.com/watch?v=Z12_FjizXrQ[/pro-player]

 

 

1. adım : Bütün renkli kağıtları aynı boyuta getirelim. Ne kadar büyük kesersek o kadar büyük çiçek elde ederiz. Eğer iki veya daha fazla renkli kağıt kullanırsak çiçeğimiz göze daha hoş görünür.

2. adım: Renkli kağıtları tek tek üst üste diziyoruz.  Kağıtların son kısmını noktalar veya dalgalı şekilde kesiyoruz. Böylece çiçeğimiz daha ilginç olacaktır.

3. adım: Tüm renkli kağıtları ayırmadan bir öne bir arkaya katlayalım.

4. adım: pipo teli ile ortadan renkli kağıtları tutturalım.

5. adım: kağıtları yandan birleştirelim ve güzel bir görünüm için  renkli kağıtları dağıtıp düzenleyelim.

 

Böylece sevgilimize vereceğimiz çiçek hem kalıcı olacak hem de sevgilimizin evinde dekoratif bir görünüm sergileyecek. Böylece akşam yemeklerinde her gün masanızda çiçek olabilir:)

Kolay gelsin, bol renkli günler sizin olsun.Benzer konular: sevgiliye kagittan hediyeler, kağıttan buket nasıl yapılır, kağıttan gül yapımı, sevgiliye el işi hediyeler,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>