Sevgilinize Hediye Seçmenizde Yardımcı Olabilecek Fikirler

Nevresim Takımı

Sevgiliniz cıvıl cıvıl bir yatakta uyusun, uyanınca cıvıl cıvıl olsun yüzü gülsün yüzünüzü güldürsün istemez misiniz? Her sevgili ister. Renkli renkli nevresim takımlarıyla uyuyan “aşk”ınız bundan böyle solundan da kalkmaz;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

160 x 220 cm ebatlarında çarşaf ve nevresim, 50×70 cm ebatlarında yastık kılıfı (bir tane) olan bu tek kişilik takımla sevgilinizin yatağını süsleyebilirsiniz.

Vipdükkanla “beğenal” markasının nevresimleri 39,90 TL, aşağıdaki linkle satın alabilrsiniz.

http://tr.rdrtr.com/aff_c?offer_id=343&aff_id=1377&source=shBenzer konular: sevgili nevresimi, sevgili nevresimleri, sevgili nevresim takımları, doğum nevresimleri, sevgiliye hediye nevresim takimi tek kisikik,

Nevresim Takımı için 2 cevap

  • şu anda alacağım tek kişilik nevresim takımından vas geçmiş bulunmaktayım nedenini sorarsanız resmin altında tek kişilik neveresim takımı diyip 2 tane yastık gösteriyorsunuz. Almadan önce altındaki detayları okudum ve orada (bir yastık) diyince almaktan vaz geçmiş bulunmaktayı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>