Sevgilinize Hediye Seçmenizde Yardımcı Olabilecek Fikirler

Doğum günü kutlama mesajları

Umut kadar beyaz , sevgi kadar sıcak, gökyüzü kadar mavi, gözyaşı kadar içli geçsin günlerin. İyi ki doğdun!
Dilerim, yeni yaşında en güzel mutlulukları yaşar, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın. Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin.
Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği kadar güzel geçsin. Doğum günün kutlu olsun.!
Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!
Nasıl ki yağmur dualarıyla yeryüzü hayat bulursa, mutlu ve huzurlu insanlarla da dünya yaşanılır olacak. Nice mutlu yıllara!

 Huzurun adresi bir küçük gönülse saraya döner kulübeler, Bin bakış bir gül ise ölmeye değer birlikte geçen günler! Doğum günün kutlu olsun!
Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım!
Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım.. Senin gibi bir dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. İyi ki doğdun!
Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki dostumsun! Hep birlikte nice senelere… Doğum günün kutlu olsun!
Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm güzel dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun!
Mutlu yaşlara sevdiğim…

 Senin gibi insanlar pek sık gelmiyor yeryüzüne, Allah’a şükrediyorum seni yeryüzüne gönderip beni karşıma çıkardığı için ! Doğum günün kutlu olsun!
Bugün gözlerinde hangi anını hayali, kulaklarında hangi sesin hasreti, kalbinde hangi sevginin özlemi varsa hepsine kavuşman dileğiyle, doğum günün kutlu olsun.
Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara!
Gülmek senin için tutku olsun, eğer ağlarsan o da sevinçten olsun. Doğum günün kutlu olsun.
Güzellikler ve mutluluklar ömür boyunca seninle olsun, nice mutlu yıllara!
Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle.. Nice mutlu yıllara!
Doğacak olan her günü sana armağan ediyorum! Doğum günün kutlu olsun!
Hayata karşı kolların daima açık olsun. Yeni yaşın mutluluklar getirsin!
Yaşa, sev , gül ! Bunlar eksik olmasın yaşamından. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu , neşeli, yaşam dolu yaşlara…
Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, biraz zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere , hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım.. Nice yaşlara!
Bu mutlu gününde hayatının bir kuş olup uçup gitmesine izin vermemen dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun!
Dalgalar vuruyor sahile , yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum gecelerde sana. Doğum günün kutlu olsun!

 Bir insanın idealleri sonsuzluk gibi, özlemleri olmalı, özlemle açan çiçekler gibi ve bir insanın dostu olmalı bendeki sen gibi, doğum günün kutlu olsun canım…
Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!
Sen bir yana ben bir yana düşmüş olsam da aklımdasın, iyi ki doğdun!
Her kar kristalinde sevgi, her güneş ışığında umut , her baharda neşe, coşku seni sımsıkı sarsın. Doğum günün kutlu olsun.
Sevgi sepetin daima dolu olsun, güzellikler peşini hiç bırakmasın. Nice mutlu yaşlara!Benzer konular: sevgiliye doğum günü mesajları, doğum günü sözleri sevgiliye, sevgiliye doğum günü şiirleri, DOĞUM GÜNÜ KUTLAMALARI, sevgiliye doğum günü kutlama mesajları,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>