Sevgilinize Hediye Seçmenizde Yardımcı Olabilecek Fikirler

Dekoratif Hediyeler

Hediye alırken çok düşünürüz, özellikle sevdiğimizse söz konusu daha fazla düşünürüz. Arada O’na küçük sürprizler de yapmak isteriz. Çünkü bir hediye almak için illa ki özel gün olması gerekmez. O’na sırf hayatınızda var olduğu için de hediye alabilirsiniz herhangi bir gün. Şimdi sizle içinizden geldiğinde alabileceğiniz hediyelere göz atalım. Aşağıdaki rünler ve daha fazlası sizi Markafoni’de bekliyor. Ücretsiz Markafoni üyeliği için burayı tıklayın, diğer dekoratif hediyelere de göz atın.

 

 

2′li mumluk: Biri sizin mumunuz olsun biri sevgilinizin, bir kuş sizin için konsun dala diğeri sevgiliniz için. Fiyatı Chick Deco Life’ta Markafoni kampanyasıyla 17,90 TL!

 

 

Bisiklet saksınızda sevgiliniz istediği çiçeği yetiştirsin. 40*24 ebatındaki bu bisiklet saksının Fiyatı Chick Deco Life’ta Markafoni kampanyasıyla 34,90 TL!

 

 

Kuşu kafesten çıkarıp mumunuzu kafese hapsedin. Bu dekoratif mumluğun fiyatı Chick Deco Life’ta Markafoni kampanyasıyla 11,90 TL!

 

 

En güzel 3 resminizi bu çerçeveyle birlikte duvara asın. Fiyatı Chick Deco Life’ta Markafoni kampanyasıyla 19,90 TL!

 

 

Çifte kumrularınız cik cik öterken, siz de sevgilinizle kumrular gibi anlaşın.

Fiyatı Chick Deco Life’ta Markafoni kampanyasıyla 11,90 TL!Benzer konular: bisiklet saksı, dekoratif kafes, dekoratif kuş kafesi, chic deco life, kumru biblo hediye,

Dekoratif Hediyeler için 1 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>